iMac 4GB RAM Core 2 Extreme 2.8GHz

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
7 dhjetor 03:16
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat

Përshkrimi

Shitet iMac Mid 2007 4GB Ram, Core 2 Extreme 2.8GHz dhe 750GB HDD


Shpallje te ngjashme