Kater PS3 me Chip me te gjitha lojrat.Plus 4 Tv

Çmimi: 1.850 €

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:17
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat

Përshkrimi

Kater PS3 me Chip dhe te gjitha lojrat e instaluara si blur,fifa 2018,pes 2013 me update etj etj sebashku me nga dy doreza dhe te gjithe fishat perkates. Kater televizore led 40 inch me nje vit garanci. Gjashte kolltuke dysh.
Shiten te gjitha bashke per arsye mbyllje biznesi.


Shpallje te ngjashme