I ri i Samsung Galaxy s8 plus 64GB i hapur

Çmimi: 550 €
I ri i Samsung Galaxy s8 plus 64GB i hapur

Detajet

Postuar
19 nëntor 01:16
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

100% origjinal samsung galaktikë 8plus vjen me garanci samsung dhe gjithashtu marrja, vjen në kuti dhe të gjitha blerësit e plotë accessrioes Samsung duhet të ju lutem më kontaktoni në këtë numër whatsapp +13202879269


Shpallje te ngjashme