Iphone 6

Çmimi: 320 Lek
Iphone 6

Detajet

Postuar
18 nëntor 12:18
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shitet iphone 6 ne gjendje perfekte ska sh qe eshte perdorur gjendja 10/10 me garanci. Shoqerohet me kllef karikus dhe xham mbrojtes 16gb


Shpallje te ngjashme