Okazion iphone 6

Çmimi: 280 Lek
Okazion iphone 6

Detajet

Postuar
2 dhjetor 16:26
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shitet shpejt iphone 6 16gb me karikus kllef dhe garancin okazion vtm sot cmim perfekte


Shpallje te ngjashme