Shitet-Nderohet

Çmimi: 4.550 €
Shitet-Nderohet

Detajet

Postuar
4 janar 14:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet ose nderohet vetura ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike
Pa as edhe nje difekt
Vetem me disa gervishje te lehta parkimi
Cemim i diskutushem


Shpallje te ngjashme