VW Volkswagen 2.0

Çmimi: 3.450 €
VW Volkswagen 2.0

Detajet

Postuar
11 dhjetor 2020 10:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Makina eshte e tipit VW Volkswagen ne gjendje shume te mire dhe pa asnje lloj demtimi. Timon pilot me klima, sedilje me ngrohje.
Me letra deri ne fund te nentor 2021. Motor 2.0 Nafte.
Cmimi i diskutueshem !!


Shpallje te ngjashme