Volkswagen caddy 1.9 nafte

Çmimi: 4.199 €
Volkswagen caddy 1.9 nafte

Detajet

Postuar
3 janar 09:59
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes volkswagen caddy 1.9 nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo lloj prove. Bateri dhe goma te reja. Te gjitha sherbimet te kryera. Letrat te prera per 1 vit. 210 000 km. Cmimi i diskutushem.


Shpallje te ngjashme