Vw Passat 1.9 TDI

Çmimi: 3.000 €

Detajet

Postuar
5 maj 17:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Beratit > Berat
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet vw passat viti 2002 ,makina nuk ka nevoj per sherbime i ka te bera , me 4 goma te sapo nderuara 90% (Hankook 4 stinet) , pasqyra elektrike , xhama te zinj te certifikuar per 5 vjet , 5marsha + R manual , Esp , Climatronic , 4 xhamat elektrik , dritat full led me vlere 130€ .. Makina eshte shume e paster nga ana estetike dhe xhenerike mund ta kontrolloni tek njeriu juaj i besuar . Cmimi 3000€ pak i diskutueshem pasi te shihet makina nga afer te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0694706105 ..


Shpallje te ngjashme