Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077

Çmimi: 950 €
Dhoma Gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077

Detajet

Postuar
4 maj 2023 12:15
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan

Përshkrimi


Prodhojm Dhoma gjumi
Kuzhina
Garnitura Salloni etj
Transporti dhe montimi ne gjithe Kosoven
Porosit online ne viber & whatsapp +38344152077
Mobileria
Art-Design


Shpallje te ngjashme