Dhoma gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077

Çmimi: 650 €
Dhoma gjumi me dyshek ortopedik,porosit +38344152077

Detajet

Postuar
4 maj 2023 12:10
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan

Përshkrimi


Prodhojm Dhoma gjumi
Kuzhina
Garnitura Salloni etj
Transporti dhe montimi ne gjithe Kosoven
Porosit online ne viber & whatsapp +38344152077
Mobileria
Art-Design