AUTO(SHALA) BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE RKS

Çmimi: Me Marrveshje
AUTO(SHALA) BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE RKS

Detajet

Postuar
1 prill 20:53
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Bentley
Modeli
Continental
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Auto Shala blejm vetura qe nuk i perdorni apo keni me defekte ato me rks dhe pa dogane ofertat mund ti dergoni ne viber ne cdo kohe 24hr

Kontakt : +38649 116 515

Transporti eshte i yni gjindemi ne gjithe vendin.
golf,bmw,audi,mercedes,