?BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

Çmimi: 350.000 €
?BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

Detajet

Postuar
29 gusht 21:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

PĂ«rshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Shpallje te ngjashme