Mercedes Sprinter 211 viti 2002

Çmimi: 6.000 Lek
Mercedes Sprinter 211 viti 2002

Detajet

Postuar
26 prill 15:31
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Sprinter

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire
Shitet per arsye mos perdorimi
Nderohet edhe me makine me te vogel.,
Nuk ka nevoje per asnje sherbim
Me dokumenta per 1 vit
Dera shine me buton dhe me telekomande nga jashte
Makina shitet 6 milion leke te vjetra


Shpallje te ngjashme