***OKAZION*** SHES KAMION

Çmimi: 10.300 €
***OKAZION*** SHES KAMION

Detajet

Postuar
1 prill 00:57
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
16-19

Përshkrimi

Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i gatshem per cdo lloj prove.Shitet per arsye emigrimi.
Cmimi i Diskutueshem.


Shpallje te ngjashme