Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice

Çmimi: 300 €
Autopjese kembimi Naki Bmw  Kosove Mitrovice

Detajet

Postuar
1 prill 03:30
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
Seri 5
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
70 000 - 74 999

Përshkrimi

Autopjese kembimi Naki Bmw Kosove Mitrovice
Pjese dhe motorr 5.0 bmw x6 HYBRIT
Bmw 730 2010 3.0Disel


520F10,Bmw320,Bmw530,Bmw730,Bmw X5 Audi A4,A6,A8 Audi Q7 Mercedes 320,220 ML420,Ml320 etj Golf 4,5,6 Toaureg 2.5,3.0,5.0 Autopjese Naki gjindemi ne Kosove Mitrovice Ose

viber +386 4 949 7954 info


Shpallje te ngjashme