Mercedes Benz E270

Çmimi: 4.700 €
 Mercedes Benz E270

Detajet

Postuar
28 prill 12:12
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
300 000 - 349 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz i vitit 2003
Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe esht perdorur vetem ne Itali
Makina esht shum e Paster si jasht dhe brenda
Per cdo gje mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj qe keni besim .Cmimi:4700Euro pak i Diskutueshem


Shpallje te ngjashme