OKAZION FULL OPTION

Çmimi: 5.500 €
OKAZION FULL OPTION

Detajet

Postuar
10 maj 19:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
270
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

⤵
✔ Marka,Modeli : c class
✔ Viti : 2005
✔ Kambjo : automatik
✔ Lenda Djegese : nafte
✔ Targa : shqipetare
✔ Km : 226 mije km
✔ Opsionet shtese : AUTOMATIK TIPTRONIC....NAVIGATORSYSTEM....KONDICIONER ....SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.....SENSOR SHIU....SENSOR DRITASH....SENDILJE ELEKTRIKE LEKURE BEZHE DHE ME NGROHJE....BAGAZHIER ME 6 CD....AUX....ABS....ESP....8 AIRBAG....KOMANDA NE TIMON....XHAMA TE ZI ORIGJINAL TE FABRIKES.....LIMITATOR SHPEJTESIE....DRITAT KSENO...LARJE FENERESH...PASQYRAT ME BUTON HAPJE MBYLLJE...VAJ FILTRA TE SAPO NDERRUARA......2 CELSA.....ETJ .... SHUME E PASTER NGA BRENDA DHE JASHTE....NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI MOTORRIKE DHE XHENERIKE....TE GJITHA SHERBIMET E BERA.....LETRAT DERI NE MARS 2020..

✔ Vendodhja : Tirane
✔ Cmimi : 5500€


Shpallje te ngjashme