Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

Çmimi: 14.000 €
Shitet E 350 viti 2010 me dogane te paguar (full).

Detajet

Postuar
2 qershor 15:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet E 350 4 Matic e vitit 2010 me motorr V6 pa takse luksi. Makina sapo ka ardhur ne shqiperi ne rruge tokesore dhe eshte me dogane te paguar. Makina disponon: distronik para, trekendesha ne pasqyre, sensore parkimi para mbrapa, exeno mbi exeno, 4 gomat 100% te reja, disqe 18 AMG, palosje pasqyrash, xhama te zinj, feneret inteligjent, ngrohje sendilesh, kondicioner me klime elektronike, vetelarje feneresh, komandat ne timon +-, pilot automat, tapiceri lekure bezhe me cope ne mes, fishe Aux, 223000 km origjinale me liber sherbimi, 2 celesa inoksi origjinal, sendilet me fryerje te komandueshme, navigator te madh, etj. Cmimi 14000 euro i diskutueshem. Per me teper kontaktoni ne 0682818029. Shites privat faleminderit.


Shpallje te ngjashme