Okazion opel corsa

Çmimi: 1.100 €
Okazion opel corsa

Detajet

Postuar
19 maj 09:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Corsa
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Viti 2000
Kilometra 187
Motori benxin 1.2
Cmimi 1100€
Pershkrimi shtes: te gjitha sherbimet e bera gjendje shum te mir me letra shqiptare mundesi nderimi dhe super ekonomike


Shpallje te ngjashme