Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Opel Corsa -06

Çmimi: 2.300 €
Opel Corsa -06

Detajet

Postuar
7 prill 21:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Corsa
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

shitet opel corsa 1.2 benzine e vitit 2006 e sapo ardhur nga italia vetem me dogane te paguar.makina ka kondicioner,xhama elektrik,abs,airbeg,mbyllje qendrore me pult,disqe 15\",fener mjegulle,goma ne gjendje te mire,makina eshte shum e mbajtur si nga ana motorrike dhe xhenerike e gatshme per cfardolloj prove,152000 kilometra, cmimi 2300 euro i diskutueshem makina ndodhet ne peshkopi kush eshte i interesuar mund ta shikoj vetem ne peshkopi nuk e cojm ne qytete tjera.


Shpallje te ngjashme