Sharan ne gjendje super(OKAZION)

Çmimi: Me Marrveshje
Sharan ne gjendje super(OKAZION)

Detajet

Postuar
26 prill 19:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Sharon 6+1 ne gjendje shume te mir me limit shpejtesie me sensor e me shum opsione tjera ne gjendje perfekte mekanike xhenerike dhe motorike ka 5 muaj qe ka hy ne shqiperi shitet per arsye emigrimi edhe nderrohet


Shpallje te ngjashme