Shitet VW Passat 1.9 TDI

Çmimi: 2.300 €
Shitet VW Passat 1.9 TDI

Detajet

Postuar
19 prill 19:01
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shitet volkswagen passat 1.9 TDI. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Kambio manuale, me 6 marshe, goma 80%, 266000 km, ESP, ABS, Sedilje me ngrohje,gjysem lekure gjysem kamosh, kondicioner (clima), limitator shpejtesie, komanda ne timon. Cdo Nuk nderrohet, vetem shitet.
Cmimi: 2300€, i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme