Shitet golf 5 viti 2006

Çmimi: 4.700 €
Shitet golf 5 viti 2006

Detajet

Postuar
19 prill 19:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

makina esht ne super gjendje e spo ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si mrena dhe nga jashta goma te reja full, e gateshme per cdo lloj prove, cmimi dsk


Shpallje te ngjashme