Turan07

Çmimi: 6.000 €
Turan07

Detajet

Postuar
6 maj 10:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shes turan viti 2007 ne gjendje shum te mir pune ... e paster si brenda dhe jasht.. per me shum info kontaktoni ne nr e tel.. 0692050288


Shpallje te ngjashme