shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

Çmimi: Me Marrveshje
shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

Detajet

Postuar
8 janar 16:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Dibrës > Dibër
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

Shitete ne gjenje shum te mir asht per dorur vetem pe r familje asht shum e paster si mrena dhe jasht


Shpallje te ngjashme