Punkt

Çmimi: 1.200 €
Punkt

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

shesim punktin prodhim I gorenjos shum Pak I perdorur ne gjendje te mir


Shpallje te ngjashme