10cop i5-3470 GTX 1050Ti

Çmimi: 4.600 €
10cop i5-3470 GTX 1050Ti

Detajet

Postuar
11 nëntor 14:46
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

Shiten 10cop hp i5-3470,8gb ram, 240gb ssd+320hdd, gtx 1050ti 4gb,
Monitora Acer , Fujitsu 12cop full hd 24inch
Tastiera + mausa
Kompjuterat jane te pershtatshem per gaming , internetcafe dhe shiten vetem komplet
Qmimi pak i diskutushem