dyer per garazha 044681559

Çmimi: Me Marrveshje
dyer per garazha 044681559

Detajet

Postuar
2 prill 07:27
Kategoria
Automjete > Makina te demtuara per pjese rezerve
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

kemi ghitha llojet e dyerve si dhe aksesor te ndryshem motorra pper dyer te oborrit etj


Shpallje te ngjashme