Audi A3 1.8 T

Çmimi: 3.600 €
Audi A3  1.8 T

Detajet

Postuar
4 qershor 21:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A3
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Audi A3 1.8 Turbo, Benzin, me kater dyer, servisi komplet i kryer, nuk ka nevoj per asnje investim, klima funksioale elektronike , ABS, ESP, Airbaga para dhe anash,regjistrim ka 5 muaj. Qmimi 3600 euro.


Shpallje te ngjashme