Audi A6 Matrix

Çmimi: 36.000 €
Audi A6 Matrix

Detajet

Postuar
7 mars 19:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2016
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi


**AUDI A6 40 TDI QUATTRO PRESTIGE**

Prodhuesi: AUDI AG
Vendi i prodhimit: Gjermani, Neckarsulm
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrat: 22.468 ( Te certifikuara )

Karakteristikat teknike:
Fuqia e motorrit: 160 KW ( 218 KF)
Cilindra / Kapaciteti ccm: 6 / 2967 ccm
Hargjimet mesatare 5 l/100km
CO2 emisioni: 128 gr/km
Dyer / Ulëse: 4/5
Ngjyra: Hiri “Oolong Grey Metallic”
Marshi: Automatik 7 shpejtësi Quattro Tiptronic

Pajisje standarde:
Sistemi I mbylljes se dyerve me central.
Xhamat me mbyllje elektrike.
Pasqyret e jashtme me rregullim elektrik, Klima.
On-bord kompjuter, ABS, DSC.

Pajisje shtesë:
Ngjyra e jashtme Hiri “Oolong Grey Metallic”,
Uleset e para elektrike & memory, dhe me nxemje e ftohje,
Uleset nga lekura me ngjyrë të zezë, uleset prapa me nxemje,
19” Fellnet S-line, me goma Pirelli P-Zero,
Ambient Light, Bose Surround System, Navi Pro,
Ndrruesi I shpejtesive automatik 7 shpejtësi Quattro Tiptronic,
Trekendeshi, Llajsnet dekoruese nga druri, Keyless Go,
Klima me rregullim automatik bizonale, senzor shiu, drita mjegulle, shiber,
Audi LED dritat kryesore, me dritat automatike te gjata,
Tempomat me sistem frenimit, Head up display,
Ndihmes parking (Perfshine kameren mrapa, senzora para dhe mrapa),
Bluetooth, USB, AUX, Voice call, CD, SD-Card,
Timoni me multifunksione, timon prestigj I lekures,
Pasqyret e jashtme dhe ajo e brendshme veterresues me mundesi palimi,
5 Opsione për vozitje, Efficiency – Comfort – Auto – Dynamic – Individual,
Pushimore per dore para dhe pas.


Shpallje te ngjashme