Audi Q5 TFSI

Çmimi: 9.900 €
Audi Q5 TFSI

Detajet

Postuar
22 qershor 02:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Lloji
Audi
Modeli
Q5
Karburanti
Benzinë
Viti i prodhimit
2013
Kilometrazha
160 000 - 169 999
Marshi
Automatik
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: [email protected]


Shpallje te ngjashme