Blejm vetura qe nuk i perdorni??

Çmimi: 8.080 €
Blejm vetura qe nuk i perdorni??

Detajet

Postuar
1 prill 20:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
RS-modele
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

Përshkrimi

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _______________________________________ Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes pranojm vetura me dogan ose pa dogan me defekte,aksident,anleze 2000-2014 ______________________________________________ Blerjet behen ne konfidence te plote cash ose banke Munde te na konkaktoni permes viberi kliko nr tani ☎️Viberi +383 49 300 273 .Call. 044 865 125 _____________________________________________ Verejtje te gjitha shpalljet ne merrjep jan te kompanis te njejt Gjindemi ne tere Kosoven Transpori eshte i yni sch


Shpallje te ngjashme