Renault Laguna 1.9tdci

Çmimi: 1.700 €
Renault Laguna 1.9tdci

Detajet

Postuar
25 qershor 21:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Renault
Modeli
Laguna
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Çmimi nuk është fikse. Makina nuk është një mjet për 2 vjet. 2 Pronarët dhe kilometrat janë të garantuara. Kurthi para duhet të ndryshohet. Motori është në gjendje të mirë, makina nuk është regjistruar për 2 vjet.


Shpallje te ngjashme