SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 4X4 - DIZELL - 2006

Çmimi: 10.000 €
SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS - 4X4 - DIZELL - 2006

Detajet

Postuar
17 maj 12:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Suzuki
Modeli
Grand Vitara
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

SHITET SUPER SUZUKI I ARDHUN NGA ZVICERA I DOGANUAR NE DHJETOR 2018
POSEDON REGJISTRIM DERI NE DHJETOR 2019
SUZUKI MUND TE SHIQOHET - TESTOHET ME MEHANIQAR - MAKIN E JASHTZAKONSHME - MODERNE DHE SHUM E FORT.
ASHT NE GJENDJE PERFEKTE TEJET MODERN DHE I RUJTUN BRENDA DHE JASHT - 4 X 4 !
E SHES VETEM SE QENDRON NE GARAZH PER 11 MUAJ - E PERDORI VETEM NJE MUAJ NE VIT !
MAKIN PA HILE - SHIQOJE - TESTOJE - VENDOS !!
Qmimi 11000 €
PER INFO - TE BESNIKI 044 391 780
DIREKT PRONARI - 0041 77 536 06 98
ZBRITJE 10000€


Shpallje te ngjashme