Golf 6

Çmimi: 6.100 €
Golf 6

Detajet

Postuar
20 maj 18:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Vetura e sapoardhur nga jashte. Eshte ne gjendje shume te mire tekniko optike.
Diesel 1.6
Manual 5 shpejtesi
205000-209000km
Viti 2011
105hp.
Xhama mrapa fabrikisht te zeza
Drita mjegulle
Karrika me nxemje
Goma te reja
Per me teper kontakto ne 0038343907222 si dhe viber i njejti numer


Shpallje te ngjashme