APARTAMENT PER SHITJE TEK SHKEMBI KAVAJES

Çmimi: 40.000 €
 APARTAMENT PER SHITJE TEK SHKEMBI KAVAJES

Detajet

Postuar
18 dhjetor 01:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 me siperfaqe te brendshme 57.4 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese e cila organizohet ne salle ndenjeje+kuzhine,1 dhome gjumi,tualet si dhe ballkon i cili ofron pamje te mrekullueshme ne det.Ofrohet totalisht i mobiluar, me nje arredim modern dhe teper komod. Apartamenti ndodhet ne nje nga lokacionet me te preferuara te zones.Gjithashtu ka mundesi vend parkimi.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Shpallje te ngjashme