Apartament 1+1 ne Shitje

Çmimi: 36.000 €
Apartament 1+1 ne Shitje

Detajet

Postuar
9 nëntor 2020 12:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
5733 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 57.33m2.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues.
Apartamenti ka një pozicion Jug-Perëndim duke i mundësuar të ketë ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
Apartamenti ka 1 dhomë ndenje, 1 kuzhinë dhe 1 dhomë gjumi.
Apartamenti ka pranë tregun fshatar, stacionin e autobuzave ndërqytetas dhe urban.
Gjithashtu largësia nga qëndra e Durrësit është 10 minuta në këmbë.
Për më shumë informacion na kontaktoni.