Apartament ne shitje 2+1,te Shkm.Kavajes , me pamje nga deti

Çmimi: 250.000 €
Apartament ne shitje 2+1,te Shkm.Kavajes , me pamje nga deti

Detajet

Postuar
28 janar 13:19
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
140 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet nje apartament i tipologjise 2+1 ne zone e Shkembit te Kavajes , shume prane detit . Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati , dhe ofron mundesine per te shijuar nje panorame te bukur te detit dhe gjelberimit rreth e rrotull. Eshte i arreduar me paisje bashkekohore dhe nuk mungon asgje . Disponon dokumenta te rregullta pronesie .

🟢 Tipologjia e apartamentit 2+1

🟢 I mobiluar

🟢 Siperfaqe 140m/2+ 80m/2 veranda

🟢Siperfaqe totale 220m/2

🟢 Arredim bashkekohor

🟢Kati 10

🟢 Disponon dokumenta te rregullta

🟢 Cmimi 250.000€

ℹ Per me shume informacione , apo per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni ne :

📲 0695108454

Ose te na shkruani ne posten elektronike :

📧 [email protected]