Durres, shes apartament 1+1, 85 m², Shetitorja Tualantia

Çmimi: 68.000 €
Durres, shes apartament 1+1,  85 m², Shetitorja Tualantia

Detajet

Postuar
22 prill 13:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Shitet Apartament cilesor 1+1, buze shetitores Taulantia,tek 27 Kateshi.

Perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 85 m2,punime super cilesore ne cdo aspekt te objektit.

E pozicionuar ne katin e 3 te pallatit,me ashensor modern.

Cmimi: 68.000 Euro.

Gati per banim

Tarife agjensie 1% per bleresin.