Durres shes apartament 2+1 135.000 Euro Shetitorja Tualantja

Çmimi: 135.000 €
Durres shes apartament 2+1 135.000 Euro Shetitorja Tualantja

Detajet

Postuar
11 mars 11:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
113 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament cilesor 2+1 tek Taulantia,ne Durres.

Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon.

Sip totale eshte 113 m2,me ashensor.

Cmimi: 135.000 Euro.

Tarife agjensie 1% per bleresin.