Durres, shes apartament 2+1, 85 m², Vollga

Çmimi: 70.000 €
Durres, shes apartament 2+1, 85 m², Vollga

Detajet

Postuar
7 prill 12:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
85 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një pallati te ri pranë Ish-Kirurgjisë në zonën e Vollgës.

Organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje + kuzhinë dhe 1 tualet.

Sip totale eshte 85.5 m2.

Orientimi i Apartamentit është veri-perëndim.

Pallati ka punime cilësore dhe moderne, me sistem kapot me çati sipër, duke i dhënë një pamje krejt ndryshe jetesës në pallat.

Cmimi:70.000 Euro.
Tarife agjensie 1% per bleresin.