Durres, shes apartament 2+1, Kati 3, 80 m², Qerret

Çmimi: 82.000 €
Durres, shes apartament 2+1, Kati 3, 80 m², Qerret

Detajet

Postuar
7 shtator 12:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet Apartament luksoz 2+1 me sipërfaqe 80 m² në Qerret,Kavaje.

Apartamenti organizohet në:Ambient ndenje-ngrënie + kuzhinë,2 dhoma gjumi,1 tualet, ballkon.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira në Qerret, ku përveç cilësisë së lartë të ndërtimit dhe qetësisë, ofron dhe një mundësi të mirë përdorimi si investim.

Eshte objekt I perfunduar,me ashensor,kati 3,ndodhet ne vijen e pare te detit.

Cmimi:82.000 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Tarife agjensie 1% per bleresin.