FILLUAN SHITJET TE MALI ROBIT ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Çmimi: 59.800 €
FILLUAN SHITJET TE MALI ROBIT ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

Detajet

Postuar
29 mars 17:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
63 m²

Përshkrimi

Filluan shitjet te Mali Robit
Disponon mundesine e zgjedhjes se katit.
Apartamenti disponon 59.8 m2 total dhe organizohet ne salle ndenje me kuzhine,ballkon,1 dhome gjumi dhe tualet.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane .Nje rendesi te madhe i eshte kushtuar infrastruktures dhe sherbimeve per banoret .
Parkimi eshte vendosur nentoke , duke lene hapesire parkimi per cdo njesi banimi .
Pallati eshte ne faze punimesh, afati i perfundimit parashikohet te jete 24muaj.
Mundesi pagese me keste !
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni .