JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

Çmimi: 400 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

Detajet

Postuar
3 tetor 14:57
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
100 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 10- te nje pallati me ashensor me nje siperfaqe te brendshme 92 m2 dhe siperfaqe totale 100 m2 i cili organizohet ne 1 korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve te tjera , 1 dhome ndenje + kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet tek ISH -URT
Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjithe facilitetet e nevojshme si : shkolla, markete , farmaci, qender tregtare etj.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet per qira afatgjate.

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!