?OKAZION?Shitet 1+1 + 2 Ballkone+ Garazh afer DETIT 55000E

Çmimi: Me Marrveshje
?OKAZION?Shitet 1+1 + 2 Ballkone+ Garazh afer DETIT 55000E

Detajet

Postuar
30 mars 2023 15:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

📍OKAZION📍
Shitet Apartament
• 1+1 + 2 Ballkone + Garazh
• Siperfaqe e Apartamentit 65 Metra dhe siperfaqa e Garazhit 30 Metra
• Total e Mobiluar
• Kati 6 me ashensor te ri,
• Orientim jug
• KORRIDOR, 1 Wc me Dritare, 2 Ballkone etj
• Dokumentacion i rregullt hipotekor,
🏡Shkembi Kavajes 🏡
• 50\'000€ ✅
________________________________________
PER ME SHUME INFORMACION👇
📲 069 37 80 684 📲 069 20 39 456
Whatsapp/viber
•INSTAGRAM: @goldkey_agjensi.imobiliare
•Facebook: GOLD KEY AGENCY
■Adresa : Rruga Aleksander Goga Ngjitur me EHW Durres
\"YOUR PROPERTY,OUR PRIORITY\"✔®️