Papafingo 3+1 ne shitje , Apollonia-Plazh, Durres

Çmimi: 250.000 €
Papafingo 3+1 ne shitje , Apollonia-Plazh, Durres

Detajet

Postuar
28 janar 2023 13:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
130 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Papafingo 3+1 ne shitje , ne zonen Apollonia-Plazh, me nje pamje nga deti dhe me nje arredim te koheve te fundit.Ai ka nje siperfaqe 130m/2 dhe nje verande 100m/2 qe te jep mundesine per te shijuar privatesine ne katin e fundit te pallatit dhe njekohesisht edhe pamjen fantastike te detit.Disponon dokumenta te rregullta pronesie .

🟢 Tipologjia -Papafingo 3+1

🟢 Arredim modern

🟢 Sip.130m/2+ verande 100m/2

🟢Siperfaqe totale 230m/2

🟢 Pamje nga deti

🟢Kati 10

🟢 Disponon dokumenta te rregullta

🟢 Cmimi 250.000€ℹ Per me teper informacione apo nese keni deshire te beni nje vizite ne prone , jeni te mirepritur te na kontaktoni ne :

📲 0695108454

Ose te na shkruani nepermjet postes elektronike :

📧 [email protected]