SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

Çmimi: 60.000 €
SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

Detajet

Postuar
31 mars 2023 18:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
60 m²

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit te Golemit, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh me ashensor,ka nje perberje 1 dhoma gjumi , kuzhine banjo dhe ballkon.
Siperfaqa e brendeshme eshte 56.21m2 dhe ne total eshte 60 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte gati per shitje.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.