SHESIM APARTAMENT 3+ 1+ 2 Pallati i Sportit , DURRËS!!

Çmimi: 70.000 €

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
122 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

📣📣SHESIM APARTAMENT 3+ 1+ 2 Pallati i Sportit , DURRËS!🔥
📐Sipërfaqja: 122 m ² totale
📍Zona: Pallati Sportit
🔎Organizimi:
🛏3 dhoma gjumi
🛋sallon
🛁 2 tualete
🖼 2 ballkone
💶Çmimi: 70,000€
📃Dokumentacion i rregullt hipotekor
🏢Ndodhet në katin e 9 të banimit të një pallati të ri i pajisur me ashensor dhe administrim.
Kontakto: 📞00355 688 555 117