SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

Çmimi: 80.000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

Detajet

Postuar
31 mars 2023 18:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Numri i dhomave
1
Kuadratura
73 m²

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes ne nje pallat pa ashensor, me orjentim jug-lindje ku mundeson nje pamje majft te bukur te bregdetit .
Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet ashtu sic eshte.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone, na kontaktoni!